Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Курс «Сучасна документальна фотографія як позиція»

31.03.2016 о 19:00 - 22:00

Як знімати цілісні авторські фотопроекти? Хочете за допомогою фотографії розповідати історії про життя людей, незвідані території або документувати малодосліджені явища? Цікаво дізнатися, як вибудувати наратив через фотографію (visual storytelling)? Вас захоплює історія фотографії? Вам недостає знань і навичок для роботи в Photoshop і Lightroom? Ви хотіли б створити макет фотокниги і оформити проект для конкурсу або фестивалю?

Тривалість курсу: 3 місяці

Старт занять: 31 березня

Реєстрація: тут

31 березня School of visual communication запускає 3-х місячний практичний курс по документальній фотографії, який послідовно навчить вас всім цим навичкам і дасть знання для подальшої самостійної роботи.

Викладачі курсу: Іван Чернічкін, Анна Войтенко, Катерина Радченко, Єгор Рогальов (Санкт-Петербург), Міхал Сіраковскі (Варшава), Павло Стажец (Варшава), Олена Булигіна (Лондон), Вікторія Мироненко, Надія Парфан, Василь Черепанін, Ксенія Проконова, Наталія Синєпупова.

Під керівництвом цих досвідчених українських і зарубіжних фотографів і теоретиків, учасники будуть багато знімати, обговорювати, аналізувати і створювати свій персональний проект. Учасники будуть вивчати різні методи і практики, які дозволять розкрити свій потенціал і знайти свою візуальну мову в документальній фотографії. Програма курсу побудована на аналізі сучасної фотографії та освоєнні візуальної грамотності в цілому.

Навчання на курсі складається з практичних і теоретичних занять 3 рази на тиждень. Перший місяць присвячений вивченню теорії фотографії, авторського права, постобробці зображень, пошуку теми для особистого проекту.

Наступний етап практична частина, розділений на блоки і охоплює опрацювання різних жанрів зйомки: портрет, пейзаж, стріт, постановочні сцени, а також включає тематичні завдання, виїзні експедиції з ментором-фотографом і наступні обговорення в групі.

На останньому етапі учасники навчаться правильно оформляти і презентувати персональний проект: фіналізація візуальної історії в форматі зіна/ фотокниги, написання тексту до проекту, написання мотиваційних листів та заявок на міжнародні конкурси і т.д.

Це інтенсивний курс для захоплених фотографією і сторітеллінгом людей, а також для тих, хто навчався фотографії самостійно, має початкову технічну базу, але хотів би заглибитися в сферу сучасної документальної фотографії.
Дізнатися про курс більше і зареєструватися можна на сайті SVC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Деталі

Дата:
31.03.2016
Час:
19:00 - 22:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,
Сайт:
svc.com.ua

Організатор

Школа візуальних комунікацій
Телефон:
+380 (44) 360 45 40; +380 (44) 272 27 29
Е-mail:
info@svc.com.ua
Сайт:
http://svc.com.ua/

Місце проведення

Школа визуальных коммуникаций
г. Киев, ул. Артема 1-5, Национальный союз художников Украины, 4 этаж, офис №402
Киев, Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (44) 360 45 40 +380 (44) 272 27 29
Сайт:
http://svc.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: